Çeşme Pansiyon Fiyatları 2017

Çeşme pansiyon fiyatları Çeşme’nin değişik semtlerine ve pansiyonun durumuna göre değişiklik gösterir. Çeşme birçok bölgeye ayrılmıştır. Çeşme merkez, Alaçatı, Ilıca, Çiftlik, Boyalık, Dalyan, Altınyunus v.b. Çeşme merkezde konaklama genellikle pansiyonculuk şeklindedir. Bunlar aile pansiyonu ve gençlerinde kalabileceği genel pansiyonculuk olarak ikiye ayrılır. Çeşme merkezdeki pansiyonlar diğer yerleşim yerlerine göre daha uygundur.   Alaçatı’da genellikle pansiyonculuk […]

Çeşme pansiyon fiyatları Çeşme’nin değişik semtlerine ve pansiyonun durumuna göre değişiklik gösterir.

Çeşme birçok bölgeye ayrılmıştır. Çeşme merkez, Alaçatı, Ilıca, Çiftlik, Boyalık, Dalyan, Altınyunus v.b. Çeşme merkezde konaklama genellikle pansiyonculuk şeklindedir. Bunlar aile pansiyonu ve gençlerinde kalabileceği genel pansiyonculuk olarak ikiye ayrılır. Çeşme merkezdeki pansiyonlar diğer yerleşim yerlerine göre daha uygundur.

 

Alaçatı’da genellikle pansiyonculuk yoktur. Alaçatı genellikle yüksek gelirli kesime hitap ettiği için buradaki konaklama genellikle butik otelcilik şeklindedir. Günlük oda ücretleri 300 TL den başlar 1.500 TL ye kadar gider. Alaçatı merkezde, Alaçatı plajında ve Marinada’da ayrıca Otellerde mevcuttur.

Ilıca’da ve Çeşme merkezde ayrıca Apart otelcilik de mevcuttur. Bu apart otellerde genellikle 4 kişi kalınabilir ve fiyatları 250-350 TL aralığında gider.

Çeşme’nin genelinde ayrıca günlük ev ve villa kiralama da yapılır. Çeşmede ev kiralamak için

www.cesmekiralik.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bunu Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir